Forumbul 2011
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kendimizi Tanıtalım

2 posters
YazarMesaj
dogus karagoz
Admin
dogus karagoz

Kendimizi Tanıtalım Empty
MesajKonu: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım I_icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 8:03 pm

Sevgili Üyelerimiz

Forumumuz kısa bir sürenin ardından açılmıştır. Sizden Yapmanızı istediğimiz Açtığımız konuları bilinçsizce okumayıp güzel bir şekilde düzgün Türkçemizi kullanırsak ve konulara uygun cevaplar verirseniz bizleri çok mutlu edersiniz. Forumumuzda 2 Yönetici bulunmaktadır. 2 Yöneticinin bulunmasının sebebi daha çok fazla üyemizin bulunmamasıdır. En yakın zamanda üye sayımız artınca yönetici sayımızda doğru orantılı olarak artacaktır. Her konumuzu daha net anlamanız ve konu açmanız için her kategoriye teker teker bilgilendirme yazıları yazacağız.

BU BÖLÜMÜN ''Tanışalım'' KATEGORİSİNİN AMACI:
Tanışalım bölümümüzde sayfamıza yeni üye olan arkadaşlarımız kendilerini bizlere kendisini cümlelerini tartarak fazla konu dışına çıkmayacak biçimde bizlere tanıtmasıdır. Konumuz açılmıştır. Sizlere iyi forumlar ve güzel gezintiler diliyoruz.

Saygılarımızla...

Forum Yönetim Kurulu;
- dogus karagoz (Doğuş Karagöz)
- baryur (Barış Yurdakul)
https://forumbul.hareketforum.net
Bella_Ceren

Kendimizi Tanıtalım Empty
MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım I_icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 8:07 pm

İlk Olarak Forumumuz hayırlı ve uğurlu olsun ben Ankaradan Ceren Sizlere iyi paylaşımlar ve gezintiler diliyorum

Kendimizi Tanıtalım
1 sayfadaki 1 sayfası